Hakkımızda

Home Hakkımızda
Who-We-Are

Biz Kimiz

Caesweld; demir çelik tesisleri, çimento tesisleri, termik santraller, toprak endüstrisi, madenler, cam endüstrisi, inşaat sanayi ve imalat tesisleri gibi geniş bir uygulama alanında ihtiyaç duyulan kaynak tellerini üretmek için kurulmuştur.

Mission

Misyonumuz

Kendi sektörümüzde lider olma yolunda emin adımlarla i̇lerliyoruz. Yüksek teknoloji i̇le donatılmış üretim hattımızın gücünü kullanarak, dünyanın dört bir yanında bulunan müşterilerimize en i̇yi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Our Vision

Vizyonumuz

Sektörün öncü firması olarak, rakiplerimizden her zaman bir adım önde olmak için çalışıyoruz. Bunun için sürekli modern teknolojilere yatırım yaparak, daha kaliteli bir üretim anlayışı ile hareket ediyoruz.

CAESWELD

Bizim Birleştirici Bir Fikrimiz Var

Blue-Separator-Line-Image

2016 yılında kaynak sorunlarına yönelik profesyonel çözümler geliştirmek amacıyla kurulan Erver, Caesweld markası altında metal korozyon çözümleri sunmaktadır.

Caesweld; demir çelik tesisleri (yassı ve yuvarlak ürünler), çimento tesisleri, termik santraller, toprak (seramik, duvar karosu, tuğla, kiremit) endüstrisi, madenler, cam endüstrisi, inşaat sanayi ve imalat tesisleri gibi geniş bir uygulama alanında ihtiyaç duyulan kaynak tellerini üretmek için kurulmuştur.

Endüstriyel sektörün ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda güçlü, sağlam ve yüksek dayanıklı kaynak tellerini üreten Caesweld, sürekli olarak modern teknolojilere yatırım yaparak, daha kaliteli bir üretim anlayışını ilke edinmiştir. Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarına verdiği önem ve bu konuda yaptığı yatırımlar ise firmanın, nasıl bir vizyona sahip olduğunun en güzel göstergesidir.

Caesweld, hemen hemen bütün sektörler i̇çin kaynak telleri üretmekte ve metal korozyon çözümleri sunmaktadır. Kendi sektöründe lider olma yolunda emin adımlarla i̇lerleyen Caesweld, yüksek teknoloji i̇le donatılmış üretim hattının gücünü kullanarak, dünyanın dört bir yanında bulunan müşterilerine en i̇yi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

top line
YILLARIN
Deneyimi
top line
54
Profesyonel
Hizmet
top line
1530
Başarılı
Proje
top line
1310
Mutlu
Müşteri

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Bizi Profesyonel Yapar

Blue-Separator-Line-Image
services

Kaliteli Üretim

Endüstriyel sektörün ihtiyaç duyduğu kaynak tellerinde uluslararası standartlarda üretim yapıyoruz.

Strategy

Hizmette Süreklilik

Müşterilerimizin tüm beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Images
Clients

Hedefimiz Büyük

Geleceğe yönelik büyüme yatırımlarına hız veriyor ve sektörün vazgeçilmez alternatiflerden olmayı amaçlıyoruz.

staf

Müşteri Memnuniyeti

Yüksek kaliteden asla ödün vermeyerek, tüm ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyuyoruz.